Svadbazlasky.sk - svadba v zime

Svadobný tip:

Dokonalé miesto pre Váš svadobný deň... Svadbavkastieli.sk


Hľadali sme šťastie a našli sme seba.
J. Lennon
Choď s tým, kto ťa má rád.
V. Hugo
Milovať znamená pozerať sa jedným smerom.
A.de Saint-Exupéry

...motto

Veríme, že na našich stránkach nájdete užitočné informácie o prípravách svadby. Nechajte sa inšpirovať...

 

Svadby v zimeAj svadba v zimných mesiacoch môže mať neopakovateľné čaro

Tradične najviac svadieb sa koná v čase po Veľkej noci až do jesene, ale ani svadby počas zimných mesiacov nie sú ojedinelé. Ak je zima zimou v tom pravom zmysle slova, má aj tento čas určite svoje čaro. Svadobčania si môžu užiť napr. jazdu na saniach ťahaných koňmi, zorganizovať svadobnú guľovačku, postaviť snehuliaka. Všetky tieto jedinečné okamihy môžu byť zaznamenané na videzáznam a fotografie aby ste si neskôr mohli na zinú atmosféru svadby s rodinou a priateľmi zaspomínať.
V našich končinách sa skôr nosí tradičný, konzervatívny prístup pri organizovaní svadobného dňa. Čo sa týka časového plánu a svadobného programu, vo väčšine prípadov očakávajú snúbenci alebo ich spoluorganizátori radu a pomoc od nás.

Výber miesta na svadbu v zime


Slovensko je obdarené množstvom krásnych a romantických miest. Históriou dýchajúce kaštiele, zámky, útulné hotely a penzióny, ktoré sú obklopené romantickými parkmi, záhradami, jazerami a inými krásami prírody. Pri výbere toho najvhodnejšieho miesta snúbenci zvažujú rôzne okolnosti. Dostupnosť, kapacitné možnosti, úroveň gastronómie a ubytovania a vôbec všetkých priestorov daného miesta.
Nedá sa tvrdiť, že niektoré miesto je práve pre svadbu v zime to najvhodnejšie. Možno len v prípade, že by si svadobčania nevedeli tento deň predstaviť napr. bez lyžovačky a vtedy by za miesto svojej svadby určite volili niektoré z lyžiarskych stredísk. :-)

Šperky

Zimné svadobné dekorácie a farba výzdoby


Výber farby a dekorácií by mal v prvom rade korešpondovať s farbami a charakterom priestoru. Avšak vhodne zvolené farby a zimné dekorácie, môžu navodiť veľmi príjemnú svadobno - zimnú atmosféru.

Autor článku:

Pratrick Bagoňa, Park Hotel*** Kaštieľ Mošovce


www.Svadbavkastieli.sk

www.GrandDesign.sk
Viac článkov
<